Головна » 2017 » Август » 30

Зараз багато наших громадян проживають на Тимчасово окупованій території України (ТОТУ). Вони створюють сім'ї, народжують дітей. Проте мало хто з них отримує свідоцтва про народження для своїх діточок, народжених після 01.03.2014, згідно з українським законодавтством. Відбувається це переважно через незнання процедури реєстрації народження. 

Так яким чином це можна зробити?

Особисто я виділяю декілька етапів.

1. Звернення до органу Державної реєстрації актів цивільного стану.  

Одразу ж хочу наголосити на тому, що це має бути не якийсь конкретний , а будь-який орган ДРАЦС на території України. Для чого це потрібно? Відповідно до ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту народження особи у разі неможливості реєстрації органом ДРАЦС факту народження. Отже, без відмови органу ДРАЦС в реєстрації народження суд не б ... Читать дальше »

Переглядів: 312 | Додав: leoshield300791 | Дата: 30/Авг/2017 | Коментарі (0)

Все получатели гуманитарной помощи должны быть включены в специальный реестр. Для этого им необходимо подать в Минсоцполитики ряд документов, среди которых документы для признания грузов гуманитарной помощью.

В частности, к таким документам относятся:

- заявление о признании грузов гуманитарной помощью по установленной форме;

- копия письменного предложения донора о предоставлении гуманитарной помощи, документов с указанием состава груза, его количества и веса по каждой позиции;

- план распределения гуманитарной помощи между приобретателями с копиями писем-обращений приобретателей - юридических лиц о потребности в гуманитарной помощи;

- письма центральных органов исполнительной власти, местных госадминистраций относительно целесообразности признания груза гуманитарной по ... Читать дальше »

Переглядів: 303 | Додав: leoshield300791 | Дата: 30/Авг/2017 | Коментарі (0)

Проблема з гучними сусідами, іноді, є найгострішою проблемою з якою стикаються мешканці багатоповерхових будинків, оскільки порушення права на тишу не дає можливості громадянам нормально відпочивати, особливо у святкові або вихідні дні. Найчастіше це виявляється у проведенні ремонту або слуханні гучної музики, особливо в нічний час, коли людина особливо потребує спокою та відпочинку.

Якими нормативно – правовим актами врегульовано рівень допустимого шуму?

Найпоширенішими нормативно – правовими актами в цій сфері є Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (Далі – Закон) та Постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 р. N 572» (Далі – Постанова).

Так, згідно п. 1 ст. 24 Закону органи викон ... Читать дальше »

Переглядів: 378 | Додав: leoshield300791 | Дата: 30/Авг/2017 | Коментарі (0)